Deju ansamblis Daiļrade - Jaunumi
SAVĒJIEM LV EN FR LT

Pareizu lietotājvārdu un paroli!

Jaunumi

Uzņemšana Daiļradē šogad notiks 22. augustā

Uzņemšana Daiļradē šogad notiks 22. augustā

Jauno dalībnieku uzņemšana Daiļradē 2016./2017. gada sezonai notiks 2016. gada 22. augustā plkst.19.30 Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas (Krišjāņa Valdemāra iela 1) sporta zālē.


Uzņemšana būs daļa no mēģinājuma – sākumā jaunie pretendenti kopā ar esošajiem ansambļa dalībniekiem piedalīsies ikdienas treniņstundā, bet pēc tās turpināsies mēģinājums, kurā, kā ierasts, uzreiz piedalās arī visi jaunuzņemtie dejotāji.

Uzzināt vairāk
DA „Daiļrade” piedalīsies IV Starptautiskajā tautu deju festivālā „Eima, eima”

DA „Daiļrade” piedalīsies IV Starptautiskajā tautu deju festivālā „Eima, eima”

2016.gada 1.- 4.jūlijā Balvos organizē IV starptautisko tautu deju festivāls "Eima, eima", kurā piedalīsies ārzemju kolektīvi no Serbijas, Polijas, Čehijas, Slovākijas, Igaunijas un Latvijas kolektīvi - TDA „Daiļrade”, divas Lubānas deju kopas, Feimaņu pagasta Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs „Vymins”, Ludzas Kultūras centra senioru deju kopa „Atvasara”.

Uzzināt vairāk
TDA uzvedums

TDA uzvedums "Gredzenus mijot"

Sākoties vasarai, 28. maijā krāšņs pasākums piepildīs Cēsu Pils parku, kur notiks deju uzvedums “Gredzenus mijot”. Stāstu par kāzām jeb vedībām izdejos vairāk nekā 1000 dejotāju no Latvijas labākajiem (A grupas) deju kolektīviem. Uzvedums notiks Cēsu pils parkam neierastā novietojumā ar skatu uz skaisto parka ainavu. Šis ir stāsts par puisi un meitu, kurus vieno tik stipras jūtas, ka viņi ir izlēmuši veidot paši savu ģimeni. Ievērojot tradīcijas - ar Laimas un Māras svētību un kā vedēju, tā panāksnieku gādību, viņi tiek ievadīti jaunā dzīves cēlienā, ļaujot mums kļūt par daļu no šī, pāri laikam plūstošā, stāsta.

Uzzināt vairāk
citas ziņas>